B&T - APC9K PRO G - 9mm
Glock Magazine Compatible
- Item: BT-36045-G
- Brand: B&T Industries
- Condition: New
In stock
$2,421.00
Only 1 Left!
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 32 + 1 |
| Firearm Overall Length | 19" |
| Weight | 9.85 lbs |
| Trigger | Mil-Spec |
| Handguard | Magpul M-Lok Accessory |
| Platform | AR-9 |
Reviews
Write Your Own Review



