Daniel Defense - DELTA 5 PRO - 6.5 CREEDMOOR
26" - Precision Adjustable Stock
- Item: 42-159-01088
- Brand: Daniel Defense
- Condition: New
In stock
$2,673.00
Only 1 Left!
Specifications
| Color | FDE |
|---|---|
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5 Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Firearm Overall Length | 46.25" |
| Barrel Twist Rate | 1:8" |
| Stock | User-Configurable Stock |
| Weight | 13.2 lbs |
| Handguard | M-LOK |
Reviews
Write Your Own Review



