Daniel Defense - Delta 5 Pro - 6.5 Creedmoor
26" - Precision Adjustable Stock
- Item: 42-159-81712
- Brand: Daniel Defense
- Condition: New
Out of stock
$2,726.00
Out of Stock
Specifications
| Color | OD Green |
|---|---|
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5 Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Firearm Overall Length | 46.25" |
| Barrel Twist Rate | 1:8" |
| Stock | Adjustable w/Adjustable Cheek Piece & LOP Stock |
| Weight | 13.2 lbs |
Reviews
Write Your Own Review



