Daniel Defense - Delta 5 - .308 WIN
Ergonomic Stock w/Adjustable Cheek Riser
- Item: 42-159-07265
- Brand: Daniel Defense
- Condition: New
Out of stock
$1,871.00
Out of Stock
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 Win |
| Capacity | 5 + 1 |
| Firearm Overall Length | 40" |
| Barrel Twist Rate | 1:10" |
| Stock | Ergonomic Stock |
| Weight | 8.90 lbs |
Reviews
Write Your Own Review



