Daniel Defense - Delta 5 - 6.5 CREEDMOOR
Ergonomic Stock w/Adjustable Cheek Riser
- Item: 42-159-07365
- Brand: Daniel Defense
- Condition: New
Out of stock
$1,871.00
Out of Stock
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Firearm Overall Length | 44" |
| Barrel Twist Rate | 1:8" |
| Stock | Offers Length of Pull and Butt Pad Height Adjustments |
| Weight | 9.5 lbs |
Reviews
Write Your Own Review



