H&K - VP9 OR
Striker Fired
- Item: 81000483
- Brand: H&K
- Condition: New
Out of stock
$763.99
Out of Stock
Specifications
| Color | Matte Black |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.09" |
| Size | Compact |
| Capacity | 17 + 1 |
| Trigger | Safe Action |
| Optic Ready | Yes |
| Sights | Fixed Iron Sight |
| Firearm Overall Length | 7.34" |
| Weight | 25.56 oz |
| Width | 1.32" |
Reviews
Write Your Own Review



