Liemke Merlin 35 Clip-On
Ceramic VOx Detector - 50Hz Refresh Rate - OLED Display
- Item: LO-MERLIN35
- Brand: Liemke
- Condition: New
In stock
$3,999.00
3 In Stock
Specifications
| Weight | 16.9 oz |
|---|---|
| Detector | 384x288 VOx |
| Digital Zoom | 2x & 4x |
| Display | 1024x768 |
| Battery Life | 12 hrs |
| Magnification Type | 2.5x |
| Field Of View | 11x8° |
| Objective Lens Size | 35mm |
| Quick Detach Mount | No |
| Refresh Rate | 50Hz |
| Battery Type | CR123 |
Reviews
Write Your Own Review



