Liemke Sperber 35 Scope
Ceramic VOx Detector - 50Hz Refresh Rate - OLED Display
- Item: LO-SPERBER35
- Brand: Liemke
- Condition: New
In stock
Special Price
$3,261.91
Regular Price
$3,599.00
Only 1 Left!
Specifications
| Weight | 14.4 oz |
|---|---|
| Detector | 384x288 VOx |
| Display | 1280x960 |
| Battery Life | 8 hrs |
| Objective Lens Size | 35mm |
| Quick Detach Mount | No |
| Refresh Rate | 50Hz |
| Battery Type | CR123 |
Reviews
Write Your Own Review



