Sig Sauer - MPX COPPERHEAD 3.5 - 9mm
Folding Pivoting Contour Brace
- Item: PMPX-3B-CH
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
Out of stock
$1,899.99
Out of Stock
Specifications
| Color | FDE |
|---|---|
| Barrel Length | 3.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Firearm Overall Length | 14.5" |
| Barrel Twist Rate | 1:10" |
| Stock | 2-Position Pistol Contour Brace |
| Weight | 4.5lbs |
| Trigger | Mil-Spec |
| Operating System | Gas Piston |
| Platform | AR-9 |
Reviews
Write Your Own Review



