Sig Sauer - 226 Legion
X-RAY3 Day/Night Sights
- Item: 226RM-9-LEGION
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
Out of stock
$1,299.99
Out of Stock
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.4" |
| Size | Full-Size/Duty |
| Capacity | 10 + 1 |
| Trigger | Double Action/Single Action |
| Optic Ready | No |
| Firearm Sight | X-RAY3 Day/Night Sights |
| Sights | Night Sight |
| Firearm Overall Length | 7.7" |
| Weight | 34 oz |
Reviews
Write Your Own Review



