Sig Sauer - P320 M17
SIGLITE Night Sights
- Item: 320F-9-M17-MS
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
In stock
$649.99
5 In Stock
Specifications
| Color | FDE |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 4.7" |
| Size | Full-Size/Duty |
| Capacity | 17 + 1 |
| Trigger | Striker Fired |
| Optic Ready | Yes |
| Firearm Sight | Siglite Front, Night Sight Rear Plate |
| Sights | Night Sight |
| Firearm Overall Length | 8.0" |
| Weight | 29.60 oz |
| Width | 1.6" |
Reviews
Write Your Own Review



