Sig Sauer - P320 X-COMPACT
XRAY3 Day/Night Sights
- Item: 320XC-9-BXR3-R2
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
Out of stock
$599.99
Out of Stock
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3.6" |
| Size | Compact |
| Capacity | 15 + 1 |
| Trigger | Striker Fired |
| Optic Ready | Yes |
| Firearm Sight | XRAY3 Front/Night Sight Rear Plate |
| Sights | Night Sight |
| Firearm Overall Length | 7.0" |
| Weight | 25.30 oz |
| Width | 1.3" |
Reviews
Write Your Own Review



