Sig Sauer - P365XL SPECTRE
Serrated Distressed Black Stainless Steel
- Item: P365V001
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
In stock
Special Price
$919.99
Regular Price
$1,099.00
10 In Stock
Specifications
| Color | Graphite |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3.7" |
| Size | Compact |
| Capacity | 12 + 1 |
| Trigger | Striker Fired |
| Optic Ready | Yes |
| Firearm Sight | X-RAY3 Day/Night Sights |
| Sights | Night Sight |
| Firearm Overall Length | 6.6" |
| Weight | 20.7oz |
| Width | 1.1" |
Reviews
Write Your Own Review



