Sig Sauer - P938 BRG Micro-Compact
Ambidextrous Thumb Safety
- Item: 938-9-BRG-AMBI
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
In stock
$649.99
3 In Stock
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Barrel Length | 3" |
| Size | Micro-Compact |
| Capacity | 7 + 1 |
| Trigger | SAO |
| Optic Ready | No |
| Firearm Sight | SIGLITE Night Sights |
| Sights | Night Sight |
| Firearm Overall Length | 5.9" |
| Weight | 16 oz |
Reviews
Write Your Own Review



